r e k l a m a


Švýcarsko Apl Eva Zion

Tip na výlet - Švýcarské penziony Eva Zion (počet příspěvků v diskusi: 51886)


Pokud vyznáváte aktivní pohyb, rádi cestujete a poznáváte nové lidi i prostředí, nebo plánujete dovolenou se svými přáteli, máme pro vás tip. Síť rodinných penzionů Eva Zion se nachází v malebném prostředí švýcarských Alp, v těsné blízkosti Ženevského jezera. Zde jsou připraveny speciální programy nabité sportem, dobrodružstvím a nevšedními zážitky.


Vyzkoušet lze kromě tradičních sportovních aktivit také horolezectví pod vedením zkušených instruktorů, paragliding nad vrcholky hor nebo si prohlédnout krásy Švýcarska z koňského hřbetu. Na své si přijdou také milovníci adrenalinových aktivit a vyznavači vodních sportů, jakými jsou například vodní lyže, windsurfing, wakeboarding či jachting. Zábavnější koupání je v místním aquaparku, ve kterém lze nalézt ostrov kapitána Kida, množství tobogánů a nejrůznějších zábavných atrakcí a vodní bar.
Večer, po únavném dni plném aktivního pohybu, doporučujeme navštívit některou z typických švýcarských restaurací, kde lze ochutnat místní speciality jakými jsou raklet a fondue. Skvělou volbou je také návštěva nedalekého wellness centra s bazénky, vodopády, vířivkami a saunami, kde lze relaxovat a odpočívat až do pozdních večerních hodin.
Ti, kteří se věnují turistice a rádi tráví volný čas objevováním nových míst, jistě uvítají kartu Free Access, která obsahuje volné vstupy na koupaliště, sportoviště či zábavné atrakce nebo volné jízdy horským vláčkem či kabinkovou lanovkou.
Zajímavé je, že za dovolenou v penzionech Eva Zion nezaplatíte více než za podobnou dovolenou v Čechách. Mile překvapí samotný přístup personálu, nabídka nepřeberného množství služeb a sportovního vyžití, útulné až domácké vybavení penzionů.
Více informací najdete na webových stránkách www.evazion-chalet.ch, které jsou přeloženy do českého jazyka.
r e k l a m a